Zobacz wizualizację
Wersja językowa polski english mapa strony
Aktualnie znajdujesz się na:Strona głównaOfertaUsługi doradcze
NEWS:

Usługi doradcze

  •  Inkubator Technologiczny świadczy na rzecz osób prywatnych - klientów zewnetrznych i firm bezpłatne doradztwo dla osób prywatnych i firm w zakresie doboru form aktywności gospodarczej, uruchamiania działalności, zapewnienia początkowego (start-up) finansowania i możliwości rozwoju, także poprzez brokerskie i doradcze pośrednictwo w doborze inwestorów zewnętrznych (fundusze zalążkowe, venture capital, aniołowie biznesu). Doradztwo obejmuje również konsulting związany z potrzebami szkoleniowymi. 

    Wśród usług doradczych szczególnie ważne jest eksperckie i bezpłatne doradztwo w zakresie podstaw prawno- finansowych działalności w obrocie gospodarczym świadczone na rzecz osób i firm preinkubowanych oraz inkubowanych w IT przez panią Bożenę Zakościelną wpisaną na listę doradców podatkowych pod numerem 09428.
    Ważną formą usług świadczonych przez Inkubator Technologiczny są szkolenia i prezentacje udostępniane w formie bezpłatnej inkubowanych i preinkubowanym a także usługi szkoleniowe wykonywane na rzecz partnerów i klientów zewnętrznych.