Zobacz wizualizację
Wersja językowa polski english mapa strony
Aktualnie znajdujesz się na:Strona głównaBeneficjenciNaukowy Zawrót Głowy
NEWS:

Naukowy Zawrót Głowy

 • Filozofia

  W oparciu o światowej sławy zestawy dydaktyczne firmy Lego Education oferujemy najnowocześniejsze rozwiązania edukacyjne i rozrywkowe na najwyższym poziomie.

  To idealne uzupełnienie i utrwalenie wiadomości nabywanych w przedszkolu i szkole, a także sposób na poznawanie otaczającego nas świata i pożyteczne spędzanie wolnego czasu. Oprócz cyklicznych warsztatów edukacyjnych proponujemy prowadzenie zajęć animacyjnych dla dzieci, młodzieży i całych rodzin jako atrakcyjny element wiodący lub wspierający w akcjach promocyjnych, integracyjnych i prosprzedażowych w przedsiębiorstwach, galeriach handlowych i instytucjach kultury.


  Misja

  Promujemy naukę wśród dzieci, młodzieży (czasem także dorosłych) poprzez ciekawe doświadczenia i zabawę. Naszym celem jest rozwijanie zdolności technicznych i kreatywności uczestników warsztatów.

  Nasze zajęcia pozwalają uczestnikom nabywać praktyczne doświadczenia w rozwiązywaniu rzeczywistych problemów, oraz oswajać się i zrozumieć fundamentalne zagadanienia fizyki, mechaniki, elektroniki, programowania, budowania konstrukcji. Dzieci i młodzież podczas zajęć rozwijają się językowo i przystosowują w zakresie współpracy w grupach.

   

  Kontakt:

  Koordynator merytoryczny - Stalowa Wola
  Piotr Jaźwiński
  Tel: 669 111 729
  Email: sekretariat@odkrywcy.edu.pl

  Koordynator merytoryczny - Rzeszów
  Monika Pączek
  Tel: 690 022 303
  Email: sekretariat@odkrywcy.edu.pl

  Inkubator Technologiczny
  ul. Kwiatkowskiego 9
  37-450 Stalowa Wola, Polska