Zobacz wizualizację
Wersja językowa polski english mapa strony
Aktualnie znajdujesz się na:Strona głównaBeneficjenciHansa - Flex Sp. z o.o.
NEWS:

Hansa - Flex Sp. z o.o.

 • HANSA-FLEX jest wiodącym dostawcą: przewodów hydrauliki siłowej, węży przemysłowych, elementów pneumatyki, szeroko rozumianych części zamiennych i jednocześnie producentem elementów połączeniowych. Z ponad 430 warsztatami - punktami sprzedaży w 37 krajach na 5 kontynentach oraz 305 serwisami mobilnymi tworzymy sieć punktów za pośrednictwem których, nasi klienci uzyskują szybką pomoc i dostęp do wszechstronnych zasobów magazynowych. Każdy punkt sprzedaży wyposażony jest w magazyn z ponad 8.000 pozycji różnego rodzaju produktów i zestawem maszyn do produkcji przewodów hydrauliki siłowej.
  HANSA-FLEX z ponad 3000 wykwalifikowanymi pracownikami zapewni Państwu natychmiastowe wykonanie zlecenia. Centralny magazyn Hansa-Flex z ponad 40.000 pozycjami artykułów znajduje się w Niemczech w Bremen, gdzie w roku 1962 rozpoczęła działalność Hansa-Flex Hydraulik GmbH & Co.
  Od 1 czerwca 1994 działamy na polskim wymagającym rynku z centralnym magazynem oraz centrum szkoleniowym w Poznaniu. Systematycznie wprowadzamy nowe technologie - centrum gięcia rur precyzyjnych w Złotoryi oraz usługi na potrzeby naszych kontrahentów i partnerów - "Szybki serwis samochodowy" jako ruchomy warsztat wyposażony w najnowsze maszyny do produkcji przewodów hydrauliki siłowej i niezbędne elementy wykonuje usługę bezpośrednio u klienta, "Projektowanie i wykonywanie instalacji, agregatów, siłowników, zasilaczy". Jesteśmy gotowi na każde wezwanie i gwarantujemy nieprzerwaną pracę Państwa maszyn i sprzętu. Jako partner ponad 125.000 aktywnych klientów różnych branż, znajdujemy się w czołówce światowych firm z dziedziny hydrauliki siłowej.

  Dołączcie Państwo do naszej grupy klientów, a uzyskacie produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach.

  Elementy systemu jakości: HANSA-FLEX posiada wymagane dopuszczenia i certyfikaty zapewniające stałą kontrolę nad procesami wytwarzania produktów. Wdrożony system ISO 9001:2008 potwierdza nasze atuty: terminowość, niezawodność, wysoki standard usług i rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Serdecznie zapraszamy Państwa do korzystania z naszych usług oraz czekamy na pytania z Państwa strony.

  Kontakt:

  tel. +48 15 814 91 30

  tel. dyżurny +48 691 60 46 03

  psw@hansa-flex.com

  www.hansa-flex.com

  37-450 Stalowa Wola

  ul. Kwiatkowskiego 9/015 (niski parter)