Zobacz wizualizację
Wersja językowa polski english mapa strony
Aktualnie znajdujesz się na:Strona głównaAktualnościNasza oferta – Inkubator to dobre miejsce, dobry partner, dobry adres!
NEWS:

Aktualności

1421916092_piknik_123.jpg

Nasza oferta – Inkubator to dobre miejsce, dobry partner, dobry adres!

dodano dnia: 2015-01-22 09:36:54
W minionych kilku latach sprawdziliśmy się w roli animatora biznesu, miejsca dla lokalizacji firm technologicznych i organizatora proinnowacyjnych spotkań, konferencji, seminariów.

 Nasi partnerzy z regionu i całego kraju ten fakt stale potwierdzają. Dlatego, bez fałszywej skromności  czujemy się upoważnieni, aby rekomendować nasze usługi i partnerstwo także na rok bieżący i lata następne. Jeśli więc chcesz właśnie w Stalowej Woli:

·         Utworzyć firmę technologiczną,

·         Ulokować swoje przedsiębiorstwo lub jego agendy (biuro, filię, oddział lokalny – zamiejscowy względem lokalizacji macierzystej),

·         Prowadzić , uruchomić działalność gospodarczą w najbardziej uprzemysłowionym regionie Polski Południowo-Wschodniej, dobrze  skomunikowanym z otoczeniem krajowym i na wschodnich rubieżach Unii Europejskiej, w otoczeniu przedsiębiorstw dających szanse na wielokierunkową kooperację,

·         Realizować projekty badawczo-rozwojowe w partnerstwie z nami-uznanym w kraju ośrodkiem innowacji, dysponującym jednym z najnowocześniejszych w Europie laboratoriów inżynierii materiałowej i  podobnym wyposażeniem maszynowym i pomiarowym centrum obróbczego ( co umożliwia sprawną realizację prac prototypowo-wdrożeniowych i zleceń produkcyjnych),

·         Organizować seminaria, konferencje, prezentacje nowych technologii, produktów i usług – z możliwością zapewnienia, przy naszej współpracy, udziału  licznych przedsiębiorstw i  potencjalnych odbiorców Waszej oferty.

·         Szukać partnerów konsorcjalnych, wykonawczych  i  doradztwa  w dziedzinie prac badawczo-rozwojowych i finansowania ich  z dostępnych programów operacyjnych i programu regionalnego, to:

 

PRZYJDŹ, NAPISZ, ZADZWOŃ DO NASZEGO INKUBATORA TECHNOLOGICZNEGO!

 

Na pewno coś doradzimy, znajdziemy odpowiedź na Twoje pytania i potrzeby. A jeśli zechcesz zlokalizować swoją firmę u nas – stworzymy warunki do trwałej i wieloletniej współpracy. ZAPRASZAMY!

powrót